Wentylator cyrkulacyjny TK Circu


Skuteczna cyrkulacja powietrza w szklarniach i budynkach gospodarczych


 • TK Circu jest wentylatorem cyrkulacyjnym zaprojektowanym na potrzeby szklarni i budynków gospodarczych.
 • Cyrkulacja powietrza wytworzona przez wentylator TK Circu wspomaga wentylację i ogrzewanie, co pozwoli Ci dodatkowo ograniczyć koszty i zwiększyć efektywność wyżej wymienionych procesów.

  Zastosowanie wentylatora TK Circu
 •  szklarnie
 •  budynki inwentarskie

Cyrkulacja powietrza w szklarni lub tunelu foliowym zapewnia lepszą zdrowotność roślin, dzięki poprawie mikroklimatu, co przekłada się na większą wydajność i Twój zysk.

Projekt wentylatora uwzględnia warunki panujące w szklarniach, dlatego TK Circu jest wykonany ze stali nierdzewnej, a silnik wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP).

Zapewnij w budynku optymalną wentylację i ogranicz czynniki wpływające na zmniejszenie wydajności pracowników.
Zbyt mało wysokiej jakości powietrza powoduje m.in.:
- zawroty głowy,
- migreny,
- problemy z koncentracją,
- złe samopoczucie.

Dzięki polepszeniu jakości powietrza unikniesz powyższych problemów.
Pomoże Ci w tym nasz wentylator cyrkulacyjny TK Circu.

Dlaczego warto wybrać wentylator promieniowy TK Circu?

 • Wspomaga wentylację i utrzymanie optymalnego mikroklimatu w szklarniach i tunelach foliowych, dzięki czemu Twoje rośliny mogą rozwijać się w optymalnych warunkach, a Ty osiągasz lepsze efekty uprawy.
 • Pozwala na równomierny rozkład temperatury i wilgotności w całym obiekcie (bez konieczności inwestowania w skomplikowane i drogie systemy), dzięki czemu uzyskasz bardziej wyrównane rośliny na całej powierzchni obiektu.
 • TK Circu został zaprojektowany specjalnie do pracy w szklarni - wentylator jest gotowy na pracę w trudnych warunkach, a Ty nie musisz obawiać się problemów technicznych.

 

Co cechuje wentylator TK Circu?

 • Wydajność. Wysoka sprawność pomimo działania w trudnych warunkach.
 • Energooszczędność. Zastosowany silnik wyróżnia się niskim zużyciem prądu w stosunku do wydajności.
 • Łatwość montażu. Lekka obudowa z kilkoma możliwościami podwieszenia ułatwia optymalne rozmieszczenie wentylatora w Twoich obiektach.
 • Odporność. TK Circu jest przystosowany do pracy w niesprzyjających warunkach (wysoka wilgotność), dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów: stali nierdzewnej, aluminium i silnika o stopniu ochrony IP54.
 • Łatwy serwis. W przypadku awarii wszystkie elementy są łatwo wymienialne i dostępne w naszym magazynie.
 • Cichy. Odpowiednio wyprofilowane łopatki wentylatora zapewniają cichą pracę.

Możesz teraz zapytać: a co jeśli będę miał problem z Waszym sprzętem?

Bez obaw! W przypadku problemów Państwa indywidualny opiekun pomoże w szybki sposób zdiagnozować usterkę. Podczas rozmowy telefonicznej doradzi jak najszybciej przywrócić urządzenie do pełnej sprawności.

Jeżeli będą potrzebne części zamienne – zawsze posiadamy je "na półce" – wysyłamy je natychmiast - tego samego lub następnego dnia roboczego. Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, aby w sezonie jak najszybciej dostarczyć niezbędne części zamienne.


Dlaczego warto nam zaufać

Nasze produkty wybrały dziesiątki firm z branży rolniczej.

Nasi doradcy posiadają najnowszą wiedzę oraz doświadczenie w doborze urządzeń, aby skutecznie rozwiązywać Wasze problemy związane z wentylacją. Ciągle podnosimy swoją wiedzę poprzez szkolenia, uczestnictwo w targach i co najważniejsze - rozmowy i spotkania z rolnikami i hodowcami.

Dobry kontakt to podstawa. Każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie ze strony indywidualnego doradcy, który zna Twoje problemy i potrzeby, więc nie musisz przy każdym kontakcie tłumaczyć nowej osobie wszystkiego od początku.

Serwis posprzedażowy jest jednym z naszych ważnych atutów, o czym często wspominają Ci, którzy nam zaufali i kupili nasze wentylatory. Zobacz ich opinie na nasz temat.

Jesteśmy firmą z tradycją i doświadczeniem i wieloma świetnymi realizacjami.


 


Dane techniczne wentylatora TK Circu

Model Średnica Waga Średnica śmigieł Wydajność Moc Napięcie
TK Circu 500 500 mm 13 kg 450 mm 5300 m3/h 0,35 kW 380 V
TK Circu 500 500 mm 13 kg 450 mm 5300 m3/h 0,35 kW 220 V