<script>
Porozmawiaj z nami
Czat z TKEnergia.pl


TK Energia


Poznaj nasz zespół


TK Energia jest firmą rodzinną. Pomagamy rozwijać się naszym partnerom już od 2008 roku, kiedy rozpoczęliśmy naszą historię jako alternatywną działalność przy gospodarstwie rolnym. Szybko okazało się, że wraz z rozwojem naszych Klientów, staliśmy się znaczącym przedsiębiorstwem, dostarczającym wentylatory najwyższej jakości dla branży rolnej w całej Europie..

Jak podchodzimy do biznesu? Traktujemy Klientów tak, jak sami chcemy być traktowani. Etyczne zachowanie i szczególny nacisk na jakość naszych produktów - to podstawowe przyczyny pozyskania wielu zadowolonych Klientów. Z roku na rok grupa Klientów powiększa się, a nasza firma poszerza zakres i obszar działania, byśmy mogli jeszcze skuteczniej pomóc Wam w realizowaniu celów biznesowych - jednocześnie nie tracąc sprzed oczu najważniejszego - Waszych uwag, sugestii i celów, które chcecie osiągnąć.

TK Energia dostarcza wentylatory do budynków inwentarskich, suszarni oraz do silosów zbożowych. Najważniejszym naszym produktem, od którego wszystko się zaczęło jest wentylator szczytowy 140 cm w różnych wersjach i rozmiarach. Proces wdrażania tego wentylatora pozwolił nam lepiej poznać wyzwania i problemy, przed którymi swoją nasi Klienci.
Setki godzin rozmów z rolnikami i hodowcami, setki litrów wypitej kawy, całe ryzy papieru do tworzenia notatek i koncepcji oraz wysiłek całego zespołu - to wszystko pozwoliło nam wypracować model działania, który skutecznie powtarzamy wprowadzając na rynek kolejne dopasowane dla naszych Klientów produkty.

W ciągu ostatnich lat gama rozwiązań dla Waszych przedsiębiorstw powiększyła się o takie produkty jak: wentylatory sufitowe, wentylatory kanałowe, kanały wentylacyjne, wentylatory szczytowe, wentylatory wyciągowe.
Obecnie dostarczamy wentylatory do większości działów branży AGRO zarówno dla hodowli (obory, chlewnie, kurniki, itp.) jak i produkcji rolnej (magazyny zbożowe, silosy zbożowe, suszarnie, przetwórstwo itp.). Stawiamy na trwałość i efektywność. Nasze własne doświadczenie w rolnictwie pokazało, że każda maszyna może ulec awarii i kluczowy w tej branży jest sprawny, szybki i doświadczony SERWIS, który zawsze musi stać na posterunku i służyć pomocą.
To jedna z podstaw naszego działania.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani ludzie, którzy starają się zawsze spełniać oczekiwania Klienta. Współpracujemy z wieloma zewnętrznymi firmami, które dostarczają produkty, półprodukty oraz fachową wiedzę, z której czerpiemy pełnymi garściami.
Wyznajemy prostą zasadę - żeby naprawdę zadowolić Klienta, musimy dostarczyć produkty oraz systemy wentylacyjne przekraczające Wasze oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy się rozwijać wraz z naszymi Klientami.
Dziękujemy za powierzone nam zaufanie.
Naszymi działaniami udowadniamy dotychczasowym i nowych Partnerom, że dokonali wyboru najlepszego z możliwych.
Zapraszamy do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych.
ROŚNIJ Z NAMI!