<script>
Porozmawiaj z nami
Czat z TKEnergia.pl

TK Energia


TK Energia jest firmą rodzinną. Pomagamy rozwijać się naszym partnerom już od 2008 roku, kiedy rozpoczęliśmy naszą historię jako alternatywną działalność przy gospodarstwie rolnym. Szybko okazało się, że wraz z rozwojem naszych Klientów staliśmy się znaczącym przedsiębiorstwem dostarczającym wentylatory najwyższej jakości dla przemysłu i branży rolnej w całej Europie.

Jak podchodzimy do biznesu? Traktujemy Klientów tak, jak sami chcemy być traktowani. Etyczne zachowanie i szczególny nacisk na jakość naszych produktów - to podstawowe przyczyny pozyskania wielu zadowolonych Klientów. 
Z roku na rok grupa Klientów powiększa się, a nasza firma poszerza zakres i obszar działania, byśmy mogli jeszcze skuteczniej pomóc Wam w realizowaniu celów biznesowych - jednocześnie nie tracąc sprzed oczu najważniejszego - Waszych uwag, sugestii i celów, które chcecie osiągnąć.

TK Energia dostarcza wentylatory i systemy wentylacyjne do hal produkcyjnych, hal montażowych, magazynów budynków inwentarskich, suszarni, itp. Najważniejszym naszym produktem, od którego wszystko się zaczęło jest wentylator szczytowy 140 cm w różnych wersjach i rozmiarach. Proces wdrażania tego wentylatora pozwolił nam lepiej poznać wyzwania i problemy, przed którymi swoją nasi Klienci. 

Setki godzin rozmów z właścicielami firm, kierownikami utrzymania ruchu, managerami, rolnikami i hodowcami, setki litrów wypitej kawy, całe ryzy papieru do tworzenia notatek i koncepcji oraz wysiłek całego zespołu - to wszystko pozwoliło nam wypracować model działania, który skutecznie powtarzamy wprowadzając na rynek kolejne dopasowane dla naszych Klientów produkty.

W ciągu ostatnich lat gama rozwiązań dla Waszych przedsiębiorstw powiększyła się o takie produkty jak: wentylatory sufitowe, wentylatory kanałowe, kanały wentylacyjne, wentylatory szczytowe, wentylatory wyciągowe.
Obecnie dostarczamy wentylatory do większości działów branży INDUSTRY i AGRO zarówno do branży spożywczej, automotive, magazynowej jaki dla hodowli (obory, chlewnie, kurniki, itp.), produkcji rolnej (magazyny zbożowe, silosy zbożowe, suszarnie, przetwórstwo itp.). 
Stawiamy na trwałość i efektywność. Nasze doświadczenie w przemyśle i rolnictwie pokazało, że każda maszyna może ulec awarii i kluczowy w tej branży jest sprawny, szybki i doświadczony SERWIS, który zna produkty od podszewki zawsze musi stać na posterunku i służyć pomocą. 
To jedna z podstaw naszego działania.

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani ludzie, którzy starają się zawsze spełniać oczekiwania Klienta. Współpracujemy z wieloma zewnętrznymi firmami, które dostarczają produkty, półprodukty oraz fachową wiedzę, z której czerpiemy pełnymi garściami.
Wyznajemy prostą zasadę - żeby naprawdę zadowolić Klienta, musimy dostarczyć produkty oraz systemy wentylacyjne przekraczające Wasze oczekiwania. Jesteśmy dumni, że możemy się rozwijać wraz z naszymi Klientami.
Dziękujemy za powierzone nam zaufanie. Naszymi działaniami udowadniamy dotychczasowym i nowych Partnerom, że dokonali wyboru najlepszego z możliwych. 
Zapraszamy do współpracy firmy oraz Klientów indywidualnych. 
ROŚNIJ Z NAMI!