<script>
Porozmawiaj z nami
Czat z TKEnergia.pl


Opinie KlientówPrzedmiotem działalności AWRA Sp. z o.o. jest produkcja mięsa chłodzonego i mrożonego pozyskanego z kur mięsnych typu reprodukcyjnego oraz jego dystrybucja w kraju i za granicą. Dwukrotnie zakupiliśmy od firmy TK Energia wentylatory- razem 12 sztuk.
Nasza firma używa wentylatorów TK1 zamontowanych na specjalnych konstrukcjach do schładzania samochodów-chłodni przed załadunkiem schłodzonego towaru. Wentylatory wydmuchują ciepłe powietrze, aby zapewnić transport towaru w optymalnych warunkach. Zastosowanie wentylatorów firmy TK Energia pozwala utrzymać wysoką jakość naszych produktów na ostatnim etapie łańcucha produkcyjnego.
Wentylatory działają już piąty rok bezawaryjnie. Dziękujemy za współpracę
AWRA Sp. z o.o. Wentylatory TK1

Gotec Polska Sp. z o.o. to producent wyspecjalizowany w pokrywaniu i łączeniu detali z tworzyw sztucznych i metali dla podzespołów wykorzystywanych w branży samochodowej. Kupujemy wentylatory firmy TK Energia, żeby chłodzić i wentylować pomieszczenia w których przebywają i pracują ludzie. Firma Gotec Polska Sp. z o.o. na pierwszym miejscu stawia na ludzi dlatego kładziemy szczególny nacisk na zapewnienie komfortowych warunków pracy.
Dzięki zastosowaniu wentylatorów mają zapewnioną optymalną atmosferę w pracy czego następstwem jest bardziej wydajna i bezpieczna praca. Wentylatory TK1 podają dużą ilość powietrza i działają bezawaryjnie od lat. Polecamy i dziękujemy za współpracę.
Gotec Polska Sp. z o.o. Wentylatory TK1

Zajmujemy się wyposażaniem serwerowni, kopalni bitcoinów itp. Wentylatory TK1 i TK2 wraz z akcesoriami rewelacyjnie spełniają swoja funkcję w takich aplikacjach. Duża wydajność pozwala wyciągnąć nadmiar ciepła, schłodzić i dobrze przewentylować pomieszczenia z urządzeniami elektronicznymi.
Panowie z TK Energia zawsze służą pomocą i chętnie pomagają przy nietypowych zleceniach. Dostarczane systemy są skrojone na nasze potrzeby. Cieszymy się na dalszą współpracę
PNT Sp. z o.o. Systemy sterowania i wentylatory TK1

Gipso-Dek jest producentem płytek gipsowych idealnych dla ludzi ceniących sobie luksus oraz nowoczesność połączoną z ponadczasowym stylem. Nasze produkty wymagają wysuszenia i dlatego niezbędna jest duża wymiana powietrza.
Wentylatory TK Energia bardzo dobrze się sprawdzają w tak trudnych warunkach jak suszarnia gipsu. Pracownicy firmy TK Energia wykazali się profesjonalizmem przy doborze wentylatorów. Polecam.
GIPSO-Dek Wentylatory TK1

Wentylator TK2 służy w naszej firmie do zapewniania pracownikom komfortowych warunków pracy na hali montażowej. Od dwóch lat bezawaryjnie zapewnia cyrkulację powietrza. Polecamy.
Elektromet Wentylator TK2

W naszej piekarni wentylatory przyśpieszają proces produkcji chleba. Wysoka wydajność wentylatorów pozwala na szybsze schłodzenie pieczywa co przekłada się na zmniejszenie kosztów produkcji.
Piekarnia Warmińska M.Ławrukajtis-Klimkowska, M. Ławrukajtis S. J. Wentylatory TK1

Zakupiliśmy w firmie TK Energia system kanałów wentylacyjnych TK Duct do namiotów eventowych. Kanały współpracują z klimatyzatorem. Dzięki nim jesteśmy w stanie równomiernie dystrybuować powietrze w całym namiocie.
Podmuch jest lekki dzięki czemu nie szkodzi osobom przebywającym w nim a jednocześnie rewelacyjnie klimatyzuje cały namiot.
FHU Marber Marcin Szczur

Współpracujemy z firma TK Energia od 2 lat. Wentylatory oraz systemy sterowania są bardzo wysokiej jakości. Komunikacja z handlowcami jest na najwyższym poziomie, chętnie pomagają, doradzają i sprawnie dobierają urządzenia do naszych potrzeb.
Zawsze starają się dostarczyć zamówiony towar w ustalonym terminie. Dziękujemy za współpracę.
VENDO

Wentylatory TK2 90x90cm służą do wyciągania powietrza z hali produkcyjnej. Nieświeże powietrze i opary powstające przy cięciu i obróbce blachy są szybko i skutecznie usuwane. Zastosowanie wentylatorów firmy TK Energia znacznie polepszyło atmosferę panującą na hali produkcyjnej i zwiększyła komfort pracy.
Doradcy z firmy TK Energia pomagają dobrać najbardziej efektywne i uzasadnione ekonomicznie rozwiązanie.
KINGSTAL - precyzyjna obróbka metali na centrach numerycznych

Tor kartingowy w zamkniętym budynku cechuje się dużą ilością spalin dlatego trzeba je skutecznie i bezpiecznie usuwać. Wentylatory firmy TK Energia zapewniają naszym Klientom udaną, przyjemną i bezpieczną zabawę dzięki odpowiedniej wymianie powietrza.
Urządzenia działają bezawaryjnie a wsparcie doradców z firmy TK Energia stoi na najwyższym poziomie.
Jakub Bednarczyk A1 Karting

TK Energia dostarcza wentylatory do różnych aplikacji w fabrykach i zakładach produkcyjnych. Produkty dostarczane przez firmę TK Energia cechują się wysoką jakością. Jakość obsługi, terminowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie.
MINECARE S.C.