Nasze realizacje   Produkcja wentylatorów TK Energia

Produkcja i dostawa wentylatorów odbywa się przez cały rok. Zawsze dbamy o jakość wykonania a każdy wentylator jest dokładnie sprawdzany i uruchamiany przed dostawą do Klientów, dzięki czemu mamy już duże grono stałych Klientów i dystrybutorów.
   Republika Czeska - dostawa 66 wentylatorów TK2

Dostawa 66 wentylatorów pionowych TK2 90x90 do Republiki Czeskiej w kraju morawsko-śląskim. Wybór padł na te właśnie wentylatory pionowe ze względu na niskie obiekty. Wentylator TK2 idealnie nadaje się do obiektów o niskim stropie ale musi być zamontowany w mniejszych odległościach żeby dostarczyć odpowiednią ilość powietrza.   Dostarczamy wentylatory z żaluzjami dla branży drobiarskiej i hodowli trzody chlewnej.

Wentylator z żaluzją jest jednym z naszych najważniejszych produktów,
a grono Klientów i dystrybutorów w Polsce i za granicą wciąż się poszerza.   Największy z największych – TK Heli 7,3 metra.

Nasz Klient jest hodowcą, który oczekuje nowoczesnych, wydajnych i uzasadnionych ekonomicznie rozwiązań,
dlatego zdecydował się na wentylator sufitowy o dużej wydajności.
Wentylator sprawdza się rewelacyjnie i działa jako mieszacz powietrza i destryfikator.   Montaż systemu wentylacji hali udojowej w Raciborzu

Wentylatory TK1 zostały sprzężone z systemem zraszania co dało niesamowity efekt.
Wentylatory w połączaniu ze zraszaczami spowodowały odczucie morskiej bryzy a temperatura w całej hali spada nawet w szczycie doju, kiedy jest najwięcej zwierząt w hali udojowej.   Montaż wentylatorów na Śląsku

Ferma krów o ponadprzeciętnej wydajności, potrzebuje dobrej wentylacji. Istniejące wentylatory szczytowe okazały się niewystarczające.
Nasze wentylatory pionowe podłączyliśmy pod istniejący system wentylatorów tworząc jedną integralną całość. Cały system składa się obecnie z 26 wentylatorów.
Nasi automatycy stworzyli automatyczny system włączający wentylatory pojedynczo aby nie obciążać instalacji elektrycznej.   Montaż wentylatorów TK Heli 7.3 w Wielkopolsce

Obora w Wielkopolsce posiadała na wyposażeniu tylko kilka wentylatorów pionowych dających niewielki efekt w małej części obory.
Trzy wentylatory "helikoptery" zmieniły całkowicie klimat w obiekcie.
Ruch powietrza jest odczuwalny w każdym, nawet najbardziej oddalonym od wentylatorów Heli miejscu. Wrażenia NIESAMOWITE.   Kolejna realizacja w półotwartym obiekcie z krowami zasuszonymi

Wcześniej brak było jakiejkolwiek wentylacja. W gorące dni nawet w obiektach otwartych zwierzęta muszą być chłodzone i wentylowane.
Klient zdecydował się na zastosowanie jednego wentylatora helikoptera, który okazał się idealnym rozwiązaniem.
Zapraszam do obejrzenia.    70 wentylatorów TK1 dla jednej z największych hodowli w Polsce

Jedna z największych hodowli w Polsce zdecydowała się na nasz system wentylacji. W kilku obiektach zostały rozlokowane wentylatory TK1 140x140.
Razem wyposażyliśmy 6 obiektów w około 70 wentylatorów. Zostały wykonane systemy sterowania oparte na falownikach. Klient zdecydował się na pełną automatykę. Najbardziej automatyczny system.
System steruje wentylatorami w zależności od temperatury. Włącza się i wyłącza przy zadanej temperaturze.