Menu
Menu
Your Cart

Nasze realizacje dla przemysłu

Boisko kryte, Niemcy

Kanały wentylacyjne zainstalowane przez naszego dystrybutora w Niemczech w obiekcie sportowym. System składa się z kanałów wentylacyjnych, wentylatora oraz klimatyzacji. Cały obiekt jest delikatnie chłodzony, co przekłada się na duży komfort podczas uprawiania sportu. W zimniejsze miesiące obiekt jest ogrzewany poprzez zainstalowane kanały wentylacyjne.

Fabryka, Czechy

Kanały wentylacyjne firmy TK Energia zamontowane wraz z filtrami przez naszego dystrybutora w fabryce wyrobów spożywczych w Republice Czeskiej. W obiekcie Klienta powietrze musi być dostarczane laminarnie. Ponadto, ważnym elementem są filtry powietrza, które są stosowane, aby dostarczane powietrze było wolne od kurzu i innych zanieczyszczeń, co jest niezwykle istotne w zakładach przemysłu spożywczego.

Hala montażowa, Niemcy

Kolejna realizacja naszego Klienta z Niemiec. Nasz system wentylacji zastosowano w nowej hali montażowej specjalistycznych urządzeń elektronicznych. System kanałów wentylacyjnych TK Duct jest podłączony do centrali klimatyzacyjnej, a za czystość powietrza odpowiadają filtry.

Hala produkcyjna, Czechy

Tym razem Klient wybrał wentylator TK Heli 7,3, który został zainstalowany w hali produkcyjnej w Republice Czeskiej, gdzie wspomaga ogrzewanie i jest skuteczną alternatywą dla klimatyzacji.

Hala produkcyjna, Niemcy

Kanały tekstylne TK Duct współpracujące z klimatyzacją i ogrzewaniem w fabryce w Chemnitz (Niemcy).