Menu
Menu
Your Cart

Nasze realizacje

Produkcja wentylatorów TK Energia

Produkcja i dostawa wentylatorów odbywa się przez cały rok. Zawsze dbamy o jakość wykonania a każdy wentylator jest dokładnie sprawdzany i uruchamiany przed dostawą do Klientów, dzięki czemu mamy już duże grono stałych Klientów i dystrybutorów.

Republika Czeska - dostawa 66 wentylatorów TK2

Dostawa 66 wentylatorów pionowych TK2 90x90 do Republiki Czeskiej w kraju morawsko-śląskim. Wybór padł na te właśnie wentylatory pionowe ze względu na niskie obiekty. Wentylator TK2 idealnie nadaje się do obiektów o niskim stropie ale musi być zamontowany w mniejszych odległościach żeby dostarczyć odpowiednią ilość powietrza.

Dostarczamy wentylatory z żaluzjami dla branży drobiarskiej i hodowli trzody chlewnej

Wentylator z żaluzją jest jednym z naszych najważniejszych produktów, a grono Klientów i dystrybutorów w Polsce i za granicą wciąż się poszerza.

Największy z największych – TK Heli 7,3 metra

Nasz Klient jest hodowcą, który oczekuje nowoczesnych, wydajnych i uzasadnionych ekonomicznie rozwiązań, dlatego zdecydował się na wentylator sufitowy o dużej wydajności. Wentylator sprawdza się rewelacyjnie i działa jako mieszacz powietrza i destryfikator.

Montaż systemu wentylacji hali udojowej w Raciborzu

Wentylatory TK1 zostały sprzężone z systemem zraszania co dało niesamowity efekt. Wentylatory w połączaniu ze zraszaczami spowodowały odczucie morskiej bryzy a temperatura w całej hali spada nawet w szczycie doju, kiedy jest najwięcej zwierząt w hali udojowej.

Montaż wentylatorów na Śląsku

Ferma krów o ponadprzeciętnej wydajności, potrzebuje dobrej wentylacji. Istniejące wentylatory szczytowe okazały się niewystarczające. Nasze wentylatory pionowe podłączyliśmy pod istniejący system wentylatorów tworząc jedną integralną całość. Cały system składa się obecnie z 26 went