<script>
Porozmawiaj z nami
Czat z TKEnergia.pl


Opinie Klientów


W 2014 roku uzupełniliśmy istniejącą wentylację o półautomatyczny system firmy TK Energia składający się z 12 wentylatorów i półautomatycznego sterowania. System został zamontowany szybko i sprawnie. Firma TK Energia zintegrowała system z istniejącą wentylacją, dzięki czemu wentylatory włączają się po kolei, nie obciążając sieci elektrycznej. System chłodzi nasze stado bezawaryjnie i efektywnie już 4 rok.
Głównymi zaletami są wydajność systemu i łatwość obsługi. Polecamy firmę TK Energia za jakość, dobry kontakt i serwis.
W tym roku po raz kolejny zamierzamy podjąć współpracę z firmą TK Energia w zakresie kompleksowej wentylacji poczekalni hali udojowej.
lek. wet Adam Borys Członek Zarządu, Przedsiębiorstwo Rolno–Przemysłowe „Agromax” sp. z o.o.
Stado 500 krów mlecznych.

Dzięki kompleksowej wentylacji TK Energia polepszyła się zdrowotność krów i oddaję więcej mleka w ciepłych okresach. Krowy leżą pod wentylatorami, a praca w oborze jest bardziej komfortowa. Moja ferma znajduje się w woj. Opolskim. Posiadam 100 krów mlecznych i 100 hektarów pola. Współpracuję z firmą TK Energia od 2008 roku. Wyposażyli moją fermę w całą istniejącą wentylację. Dbają o serwis urządzeń.
Jakość oferowanych przez TK Energia urządzeń jest bardzo wysoka. Systematycznie uzupełniam stan wentylatorów, ponieważ przynoszą mi wymierne korzyści. W ciepłych miesiącach, po zamontowaniu wentylatorów oddaję więcej mleka niż w analogicznym okresie w poprzednich latach. Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, że wentylacja na fermie wysoko wydajnych krów jest tak istotna. Dodam jeszcze, że wentylacja na mojej fermie zwróciła się w ciągu jednego roku.
GR Szymon Smiech Stado 100 krów mlecznych

W 2017 roku zamontowałem nowoczesny wentylator TK Heli. Dotychczas moja obora nie była wentylowana i postanowiłem to zmienić.
Obora jest w systemie ściółkowym. Zdecydowałem się kompleksowo rozwiązać wentylację z firmą TK Energia. Pan Mateusz zaproponował całkowite rozwiązanie i przedstawił różne opcje. Po wielu dyskusjach wybraliśmy najbardziej optymalne dla mnie rozwiązanie. W oborze zamontowaliśmy największy wentylator TK Heli o średnicy 7,3 metra. Jest to wentylator o bardzo dużej wydajności i bardzo małym zapotrzebowaniu na prąd – 1,5 kW przy maksymalnych obrotach. Jeden wentylator rewelacyjnie wentyluje całą oborę w ciepłe dni, co bardzo ważne przesusza ściółkę oraz zapewnia delikatną wymianę powietrza w dni kiedy powietrze ‘’stoi’’. W poczekalni został zamontowany jeden wentylator pionowy TK1 o wymiarach 140x140. Natomiast w hali udojowej jeden wentylator TK2, który znacznie poprawił komfort pracy podczas udoju.
Pracownicy TK Energia szybko reagują na moje telefony. Jestem zadowolony ze współpracy i polecam.
GR Koryna i Paweł Klose Zwycięzca XIII edycji konkursu "Rolnik Farmer Roku"

Posiadamy niską, oborę starego typu w systemie uwięziowym. W gorące dni było duszno, ilość mleka znacznie spadała a krowy cały czas dyszały a praca w oborze była uciążliwa. Weterynarz polecił nam zamontować wentylatory. Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą TK Energia.
Doradca firmy Pan Rafał doradził nam co zrobić, żeby poprawić sytuację w oborze. Zdecydowaliśmy się na dwa wentylatory TK2, które bardzo dobrze chłodzą oborę. Zauważyłem wzrost pobrania paszy w ciepłe dni i zdecydowanie lepiej się pracuje. Przewietrzamy naszą niską oborę również w przejściowe miesiące- jesienią i wiosną.
GR Edward Żywina Stado 25 krów

Ferma mleczna posiada stado 390 wysoko wydajnych krów. W chwili obecnej wydajność stada to ponad 11 000 kg na rok od krowy. Chcąc utrzymać tak wysoką wydajność w ciepłych okresach, wentylacja jest elementem nieodzownym. Obecnie każda ferma powinna być wyposażona w system wentylacji. Dobrze schłodzona i przewentylowana obora to gwarancja wysokiej wydajności krów oraz poprawa statusu zdrowotnego i rozrodu. 8 lat temu zdecydowaliśmy się na wentylatory TK1 140x140 i był to rewelacyjny wybór. Wentylatory są włączane i wyłączane manualnie. Wybór był trafny i muszę przyznać, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą TK Energia. Polecamy!
Mlekoland Sp. z o.o.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą TK Energia. Zakupiliśmy ponad 25 wentylatorów. Bezawaryjnie chłodzą nasze krowy od 3 lat.
Dziękujemy za współpracę. Polecamy.
Agrosumak a.s. Republika Czeska

Wentylatory TK1 zostały zainstalowane na dwóch fermach: Z-D Grobniki Widok (658 krów) oraz Z-D Gołuszowice(887 krów). Wentylatory pracują bezawaryjnie i dostarczają odpowiednią ilość świeżego powietrza. Urządzenia spełniają swoją funkcję bardzo dobrze. Wentylacja powoduje zdecydowanie większe pobranie paszy co przełożyło się na większą produkcję mleka.
Dzięki firmie TK Energia mamy sprawną i skuteczną wentylację.
Łukasz Trojak, członek Zarządu TOP FARMS "Głubczyce" sp. z o.o.

Top Gen sp. z o.o. poleca produkty i usługi firmy TK Energia, której właścicielem jest Pan Mateusz Tomczak.
Jest to sprawdzony i niezawodny parner w interesach.
Zbigniew Pietryszyn i Anna Mikulska-Pospiszel, członkowie Zarządu Top Gen sp. z o.o.