Menu
Menu
Your Cart

Tekstylne kanały wentylacyjne TK Duct

Tekstylne kanały wentylacyjne TK Duct

Kanał wentylacyjny TK Duct to dopasowany do obiektu system, równomiernie i łagodnie dostarczający czyste i świeże powietrze w całym obiekcie.

Świeże powietrze dostarczane za pomocą kanału wentylacyjnego TK Duct jest łagodne w sposób ciągły. Delikatny powiew pozwala wentylować Twoje obiekty przez cały rok.

Wentylator umieszczony na początku gęsto tkanego, nieprzepuszczalnego (lub przepuszczalnego) materiału z systemem otworów dobranych do potrzeb danego obiektu dostarcza laminarnie i łagodnie świeże, czyste powietrze..

Z TK Duct możesz wentylować swój obiekt cały rok - świeże powietrze, dostarczane za pomocą naszego kanału wentylacyjnego jest łagodne w sposób ciągły, dzięki czemu generuje delikatny powiew bez przeciągów.

Kanały wentylacyjne łatwo utrzymać w czystości dlatego są często stosowane w biurach, laboratoriach, halach montażowych, szwalniach i innych obiektach przemysłowych.

Każdy system kanałów wentylacyjnych TK Duct projektowany jest do wymagań danego obiektu i z uwzględnieniem konkretnych potrzeb charakterystycznych dla określonej branży.

“Jak wykazują badania przeprowadzone przez British Council for Offices w 2016 roku jakość powietrza została wskazana aż przez 80% respondentów za najważniejszy wśród czynników wpływających na komfort pracowników w ich miejscu pracy.”

Obawiasz się awarii systemu wentylacji?

Bez obaw! W przypadku problemów technicznych od ręki zajmiemy się sprawą, zdiagnozujemy usterkę i wyślemy nowe części bezpośrednio na adres Twojej firmy, by jak najszybciej przywrócić system do pełnej sprawności.
Czuwają nad tym nasi wyszkoleni doradcy (nie ma tutaj przypadkowych osób bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności).


Dlaczego warto wybrać kanał tekstylny TK Duct?

 • Szybszy wzrost młodych zwierząt i lepsze zdrowie. Młode zwierzęta, którym dostarczana jest odpowiednia ilość świeżego powietrza, cechują się nawet o 20% wyższą wydajnością w wieku produkcyjnym.
 • Więcej świeżego powietrza = mniejsza presja chorób. Dzięki TK Duct usuniesz szkodliwe gazy (amoniak), nagromadzone w obiekcie oraz zmniejszysz ilość szkodliwych bakterii. Ponadto, dzięki TK Duct osuszysz ściółkę, przez co ograniczysz rozwój szkodliwych grzybów.
 • Lepsze warunki dla rozwoju roślin (w tym w szklarniach). Ciągła dostawa świeżego powietrza, zamiast cyrkulacji zanieczyszczonego, wspiera procesy wzrostu co pozwala zwiększać efektywność produkcji.
 • Szybki zwrot z inwestycji. (W zależności od charakteru i wielkości inwestycji i gospodarstwa.)
 • Indywidualnie dobrany do potrzeb Klienta. Zaprojektujemy system dopasowany do Twojego obiektu = osiągniesz najlepsze efekty przy optymalnej ekonomiczności.
 • Efektywna wentylacja bez odczucia agresywnego przeciągu w całym budynku dzięki kanałom wentylacyjnym = ciągły, delikatny strumień powietrza przez cały rok (również zimą), który poprawi komfort zarówno zwierząt jak i pracowników..

Co cechuje tekstylne kanały wentylacyjne TK Duct?

 • Laminarność. Dostarcza powietrze równomiernie i precyzyjnie na całej długości roboczej.
 • Precyzyjnie dobrany. Każdy system kanałów jest projektowany i dobierany indywidualnie do potrzeb Klienta, co maksymalizuje efektywność i optymalizuje koszty systemu wentylacji.
 • Łatwy w montażu i systemowy. Wentylator jest montowany od 2 do 4 metrów nad ziemią i składa się z łatwych w montażu i demontażu elementów.
 • Higieniczny. Kanał wentylacyjny można w każdej chwili łatwo i szybko zdemontować i oddać do pralni chemicznej.
 • Łagodność. Wywołuje łagodną bryzę i delikatny, równomierny ruch powietrza w obiekcie.
 • Całoroczny. Latem delikatnie chłodzi, a zimą łagodnie dostarcza świeże powietrze dzięki możliwości regulacji.
 • Długowieczność. Mocny, syntetyczny materiał, z którego wykonany jest kanał gwarantuje wieloletnie użytkowanie.
 • Uniwersalność. System wentylacyjny TK Duct to rozwiązanie, które nadaje się do cielętnika, kurnika, chlewni, hali udojowej, suszarni oraz innych pomieszczeń inwentarskich i magazynowych, jak również pomieszczeń gdzie pracują ludzie.
 • Odporność. Stal ocynkowana wentylatora i ogniotrwały materiał syntetyczny kanału to gwarancja wytrzymałości systemu.
 • Przetestowany. Przetestowane w najcięższych warunkach, w tym w niskich i wysokich temperaturach (-10 do +40°C).
 • Lekki. Metr bieżący kanału waży tylko około 0,5 kg

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?
Skontaktuj się z nami i powiedz, jaki problem chcesz rozwiązać, jakiego sprzętu potrzebujesz, jakie są Twoje wymagania.
Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy rozumieją potrzeby i wyzwania nowoczesnego rolnictwa. Dobiorą dla Ciebie idealne rozwiązanie oraz dostarczą najlepszy sprzęt. Długoletnia współpraca z dostawcami, naukowcami oraz najlepszymi projektantami pozwala nam rozwiązywać niestandardowe problemy oraz dostarczać wentylatory do najbardziej nietypowych obiektów.
Jeśli chodzi o wentylatory i destryfikację, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasi projektanci dobiorą najlepsze produkty do Twojego obiektu, a doświadczeni elektrycy i monterzy zapewnią szybką i sprawną instalację oraz serwis.
Zadzwoń do nas już dziś!