Menu
Menu
Your Cart

TK Energia | O nas

TK Energia | O nasTK Energia to przedsiębiorstwo rodzinne, które od 2008 roku produkuje i dostarcza systemy wentylacyjne dla rolnictwa i przemysłu w całej Europie.

Historia firmy rozpoczęła się jako alternatywna działalność przy gospodarstwie rolnym. Szybko okazało się, że wraz z rozwojem naszych Klientów, staliśmy się znaczącym przedsiębiorstwem, dostarczającym wentylatory dla branży rolnej. Wraz z nabywaniem doświadczenia rozszerzyliśmy naszą działalność o wentylatory i automatykę dla przemysłu.

Jak podchodzimy do biznesu? Traktujemy Klientów tak, jak sami chcemy być traktowani. Etyczne zachowanie i szczególny nacisk na jakość naszych produktów - to podstawowe przyczyny pozyskania wielu zadowolonych Klientów. Stawiamy na trwałość i efektywność.

Jedną z podstaw naszego działania jest: sprawny, szybki i doświadczony serwis. Nasze własne doświadczenie w rolnictwie pokazało, że każda, nawet najwyższej jakości maszyna może ulec awarii. Dlatego nasze usługi nie kończą się z chwilą sprzedaży lub montażu. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także wykonujemy przeglądy i prace konserwacyjne.

Stawiamy również na profesjonalne doradztwo. Nasi eksperci posiadają wiedzę oraz długoletnie doświadczenie. Dodatkowo współpraca z dostawcami, naukowcami oraz najlepszymi projektantami z Polski i świata, pozwala nam rozwiązywać niestandardowe problemy oraz dostarczać wentylatory do najbardziej nietypowych obiektów. Po zebraniu wstępnych informacji dobieramy najbardziej uzasadnione ekonomicznie rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Co nas wyróżnia? Stawiamy przede wszystkim na bezpośredni kontakt - jako nasz Klient możesz liczyć na wsparcie ze strony indywidualnego doradcy, który zna Twoje problemy i potrzeby, więc nie musisz przy każdym kontakcie tłumaczyć nowej osobie wszystkiego od początku.

Jesteśmy dumni, że możemy rozwijać się wraz z naszymi Partnerami. Dziękujemy za powierzone nam zaufanie.