Menu
Menu
Your Cart

Wentylator cyrkulacyjny TK Circu


Wentylator cyrkulacyjny TK Circu

TK Circu jest wentylatorem cyrkulacyjnym zaprojektowanym na potrzeby szklarni i budynków gospodarczych.
Cyrkulacja powietrza wytworzona przez wentylator TK Circu wspomaga wentylację i ogrzewanie, co pozwoli Ci dodatkowo ograniczyć koszty i zwiększyć efektywność wyżej wymienionych procesów.
Cyrkulacja powietrza w szklarni lub tunelu foliowym zapewnia lepszą zdrowotność roślin, dzięki poprawie mikroklimatu, co przekłada się na większą wydajność i Twój zysk.

Projekt wentylatora uwzględnia warunki panujące w szklarniach, dlatego TK Circu jest wykonany ze stali nierdzewnej, a silnik wyróżnia się wysokim stopniem ochrony (IP).

Zapewnij w budynku optymalną wentylację i ogranicz czynniki wpływające na zmniejszenie wydajności pracowników.
Zbyt mało wysokiej jakości powietrza powoduje m.in.:
- zawroty głowy,
- migreny,
- problemy z koncentracją,
- złe samopoczucie.

Dzięki polepszeniu jakości powietrza unikniesz powyższych problemów. Pomoże Ci w tym nasz wentylator cyrkulacyjny TK Circu.


Dlaczego warto wybrać wentylator promieniowy TK Circu?

  • Wspomaga wentylację i utrzymanie optymalnego mikroklimatu w szklarniach i tunelach foliowych, dzięki czemu Twoje rośliny mogą rozwijać się w optymalnych warunkach, a Ty osiągasz lepsze efekty uprawy.
  • Pozwala na równomierny rozkład temperatury i wilgotności w całym obiekcie (bez konieczności inwestowania w skomplikowane i drogie systemy), dzięki czemu uzyskasz bardziej wyrównane rośliny na całej powierzchni obiektu.
  • TK Circu został zaprojektowany specjalnie do pracy w szklarni - wentylator jest gotowy na pracę w trudnych warunkach, a Ty nie musisz obawiać się problemów technicznych.

Co cechuje wentylator TK Circu?

  • Wydajność. Wysoka sprawność pomimo działania w trudnych warunkach.
  • Energooszczędność. Zastosowany silnik wyróżnia się niskim zużyciem prądu w stosunku do wydajności.
  • Łatwość montażu. Lekka obudowa z kilkoma możliwościami podwieszenia ułatwia optymalne rozmieszczenie wentylatora w Twoich obiektach.
  • Odporność. TK Circu jest przystosowany do pracy w niesprzyjających warunkach (wysoka wilgotność), dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów: stali nierdzewnej, aluminium i silnika o stopniu ochrony IP54.
  • Łatwy serwis. W przypadku awarii wszystkie elementy są łatwo wymienialne i dostępne w naszym magazynie.
  • Cichy. Odpowiednio wyprofilowane łopatki wentylatora zapewniają cichą pracę.

Możesz teraz zapytać: a co jeśli będę miał problem z Waszym sprzętem?

Bez obaw! W przypadku problemów Państwa indywidualny opiekun pomoże w szybki sposób zdiagnozować usterkę. Podczas rozmowy telefonicznej doradzi jak najszybciej przywrócić urządzenie do pełnej sprawności.

Jeżeli będą potrzebne części zamienne – zawsze posiadamy je "na półce" – wysyłamy je natychmiast - tego samego lub następnego dnia roboczego. Współpracujemy z kilkoma firmami kurierskimi, aby w sezonie jak najszybciej dostarczyć niezbędne części zamienne.


Model Średnica Waga Średnica śmigieł Wydajność Moc Napięcie
TK Circu 500 500 mm 13 kg 450 mm 5300 m3/h 0,35 kW 380 V
TK Circu 500 500 mm 13 kg 450 mm 5300 m3/h 0,35 kW 220 V

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie lub poznać ofertę cenową zadzwoń do nas.
KONTAKT