Menu
Menu
Your Cart

Wentylator przemysłowy TK1 i TK2


Wentylator przemysłowy TK1 i TK2

Szukasz sposobu na:
Zwiększenie wydajności produkcji w upalne dni?
Polepszenie warunków pracy i zadowolenia pracowników?
Dostarczenie dużej ilości powietrza do obiektu?
Szybkie i efektywne odprowadzanie ciepła?
Poznaj nowoczesne wentylatory TK1 i TK2

Postaw na skuteczną wentylację i uniknij problemów:

Wysokie temperatury mają niekorzystny wpływ na ludzi i zmniejszają wydajność pracy. Zapewnij swoim pracownikom komfortowe warunki, a uzyskasz konkretne korzyści - lepsze wyniki produkcji oraz większe zadowolenie pracowników.
Wentylatory TK1 i TK2 przyspieszą proces produkcyjny schładzając stygnące produkty.
Ciężki klimat oraz szkodliwe powietrze na hali produkcyjnej jest wynikiem stagnacji powietrza - wentylator TK1 i TK2 w szybko wymieszają powietrze i zapewnią cyrkulację.
Akcesoria dodatkowe pozwalają na wykorzystanie naszych wentylatorów, praktycznie w każdych warunkach i w każdej branży.
Zbyt wysokie temperatury negatywnie wpływają na pracę całych maszyn lub poszczególnych urządzeń. Za pomocą naszych wentylatorów w łatwy i szybki sposób odprowadzisz nadmiar ciepła.
W pomieszczeniach, gdzie znajdują się urządzenia elektryczne generujące ciepło (np. serwery, komputery) dzięki wentylatorom TK1 i TK2 wywołasz kontrolowany przeciąg, który poprawi pracę urządzeń i wydłuży ich żywotność.


Odpowiednio dobrane wentylatory poprawiają komfort pracy, a co za tym idzie wzrost produkcji , co oznacza szybki zwrot z inwestycji i widoczne gołym okiem korzyści na następne lata przy minimalnych kosztach eksploatacji - wentylator TK1 i TK2 gwarantuje mocny strumień powietrza przy niskim zapotrzebowaniu na energię elektryczną, dzięki zastosowaniu energooszczędnego silnika.

Wentylator pionowy lub inaczej mieszacz powietrza ma prostą konstrukcję i dużą wydajność. Zbudowany jest z ocynkowanej, kwadratowej obudowy, silnika elektrycznego i śmigła wykonanego ze specjalnie tłoczonej stali nierdzewnej, co wpływa na pewność wykonania.

Konstrukcja wentylatora zapewnia dużą wytrzymałość wentylatora, co jest niezbędne przy dużych prędkościach śmigła. Łopaty wentylatora otrzymały specjalne przetłoczenia dzięki czemu mogą przetłaczać duże ilości powietrza bez obawy o zniekształcenie czy złamanie.

Pomimo solidnego wykonania, dzięki specjalnej budowie wentylator pozostał lekki - nie obciążamy niepotrzebnie stropu i nie musimy wykonywać drogich i skomplikowanych mocowań.

Wszystkie powyższe cechy tych urządzeń pozwalają maksymalnie ograniczyć wszelkiego rodzaju awarie i serwisy, które jak wiadomo mogłyby być uciążliwe dla Klientów - szczególnie w okresie letnim.


Możesz teraz spytać: a co jeśli będę miał problem z Waszym sprzętem?

Odpowiedź jest prosta - od ręki zajmujemy się sprawą, diagnozujemy usterkę i wysyłamy nowe części bezpośrednio na adres Twojego gospodarstwa, by jak najszybciej przywrócić system do pełnej sprawności.
Czuwają nad tym nasi wyszkoleni serwisanci (nie ma tutaj przypadkowych osób bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności).


Dlaczego warto wybrać Wentylator TK1 i TK2?

 • Inwestycja, którą zauważą i docenią pracownicy, co polepszy Twoją ocenę jako pracodawcy.
 • Więcej świeżego powietrza to większy komfort pracy, co przekłada się na wzrost wydajności.
 • W wielu przypadkach system wentylacji zastępuje drogą w użytkowaniu i instalacji klimatyzację.
 • Wspomaga procesy produkcyjne odprowadzając nadmiar ciepła - dłuższa żywotność urządzeń i komfort ich obsługi.
 • Intensywny strumień powietrza przyspiesza stygnięcie produktów, co skraca proces produkcyjny.
 • Wywołuje pożądany, okrężny ruch powietrza w budynkach (powietrze krąży w koło w obiekcie) lub powoduje przeciąg przez co wielokrotnie wymienia powietrze.
 • Wentylatory TK1 i TK2 mają szerokie zastosowanie - jako wentylatory wyciągowe (żaluzja), nadmuchowe (czerpnia) i mieszacze powietrza - jeden typ, wiele możliwości

Co cechuje wentylatory TK1 i TK2?

 • Wydajność. Mieszacz powietrza TK1 i TK2 przetłaczają dużą masę powietrza przy mały zapotrzebowaniu na energię, dzięki czemu osiągniesz odpowiedni efekty przy minimalnych kosztach eksploatacji.
 • Szybki zwrot z inwestycji. Inwestycja w wentylatory zwraca się w ciągu kilku – kilkunastu miesięcy. Koszt inwestycji i eksploatacji jest zdecydowanie niższy niż w przypadku klimatyzacji.
 • Łatwość montażu. Każdy wentylator TK1 i TK2 posiada uszy montażowe oraz lekką i poręczną konstrukcję umożliwiającą łatwy i tani montaż. Dodatkowe akcesoria ułatwiają i rozszerzają możliwości użytkowania wentylatora.
 • Wytrzymałość. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zapobiec drganiom i zapewnić długą żywotność wentylatora - nawet w ekstremalnych warunkach. Ciesz się swoim systemem wentylacji bez niepotrzebnych serwisów. Nasze systemy działają bez problemu już od ponad 10 lat!
 • Długowieczność. Odpowiednio dobrane materiały – stal nierdzewna, odpowiedni ocynk, niezawodny silnik elektryczny – to wszystko gwarantuje wieloletnią bezawaryjną pracę.
 • Uniwersalność. Wentylator do fabryki, hali montażowej, suszarni, czy serwerowni - wszędzie tam sprawdzi się TK1 i TK2.
 • Adaptacyjność. Mieszacz powietrza może być stosowany osobno lub jako część istniejącego systemu wentylacji ze sterowaniem lub automatyką zaprojektowaną specjalnie dla Twoich potrzeb.
 • Systemowość. Wentylator może zostać rozbudowany o szereg urządzeń: regulator obrotów, falownik, termostat, włącznik/wyłącznik czasowy, moduł SMS itp.
 • Odporność. Wysokiej jakości stal ocynkowana, przetłaczane śmigła wykonane ze stali nierdzewnej - kolejne składniki wpływające na Twój spokój na lata.DANE TECHNICZNE TK1
Parametr Wartość
Wymiary [mm] 1380 x 1380 x 320
Średnica wirnika [mm] 1250
Ilość śmigieł [szt.] 6
Waga produktu [kg] 57
Wydajność [m3/h] 44 000 (0 Pa)
Obroty silnika [obr./min] 1400
Prędkość obr. śmigła [obr./min] 630
Częstotliwość [Hz] 50
Poziom hałasu [dB] <65
Moc [kW] 1,1
Napięcie [V] 380